Tělo a dobrá nálada

Fyzická zdatnost a výživa

« Zpět na Fyzická zdatno... Články

Přidáno prosince 19, 2013

Holení nohou

  • ikonaNávštev 3038
  • ikonaKomentářů 0
ikonaHvězdičekHodnocení

Hedvábně hladká pokožka je neodmyslitelnou součástí ženské krásy.
Náš mini-průvodce ti prozradí tajemství sametově hladké pokožky a vysvětlí, jak dosáhnout pomocí holicího strojku Venus perfektních výsledků při každém holení.

Na úvod několik faktů

Otázka: Proč bych měla používat holicí strojek, když existují i jiné metody odstraňování chloupků?
Odpověď: Při použití strojku bude holení rychlé, snadné, bezpečné a levné. Co jiného může mladá dívka potřebovat?

Otázka: Jak často se mám holit?
Odpověď: Podle potřeby – je to individuální. Protože holení zabere jen několik minut, holí se většina dívek několikrát týdně.

Otázka: Mám citlivou pokožku. Mohu používat holicí strojek?
Odpověď: Samozřejmě. Musíš jen dodržovat správné pořadí – navlhči pokožku a chloupky, aplikuj výživný gel na holení (například některý z řady Satin Care Sensitive) a používej novou holicí hlavici s ostrými břity.

Otázka: Můžu používat taťkův holicí strojek?
Odpověď: Proč bys používala jeho holicí strojek, když existují speciální holicí strojky vyrobené právě pro tebe! Holicí strojky Venus jsou navrženy speciálně pro potřeby žen. Tento holicí strojek má oblou pohyblivou hlavu, která zajistí hladké a dokonalé oholení jedním tahem a zároveň přitom snižuje riziko pořezání a podráždění pokožky. A co je důležité - pamatuj si toto pravidlo: o kamarádky se můžeš dělit, ale o holicí strojek nikdy.

Otázka: Jak mám o svůj holicí strojek pečovat?
Odpověď: To je velmi snadné. Stačí jej opláchnout pod tekoucí vodou a do dalšího použití ho uložit na suché místo.

Několik snadných kroků, které vedou k božsky hebké pokožce:

Staň se královnou lázní
Před holením se na chvíli ponoř do teplé vody. Chloupky budou jemnější a lze je pak snadněji odstranit.
Jen pro děvčata
Používej holicí strojek Venus se speciálně navrženou rukojetí. Strojek můžeš snadno otáčet a nadzvedávat a kontrolovat tak skluz strojku po pokožce, čímž si zajistíš dokonalou hladkost jen jedním tahem holicího strojku.
Rozmazlování pokožky
K získání důkladného a hladkého oholení potřebuješ pouze jeden tah. Holicí strojek Gillette Venus má integrované zvlhčovací pásky, které hydratují tvou pokožku.
Plynulý skluz
Použij gel na holení Gillette Satin Care a břity holicího strojku budou jemně klouzat po pokožce. Snadno poznáš, které partie jsou již oholené a které na holení ještě čekají. Už žádné zapomenuté chloupky!
Jemnost
Nemusíš příliš tlačit, abys dosáhla uspokojujících výsledků. Stačí jemný tlak a holicí strojek již sám vykoná svou práci. Hladkost a jemnost je zaručena.

Po holení
Po holení opláchni pokožku vodou a důkladně se osuš. Abys měla hedvábně hladkou pokožku, můžeš si na nohy nanést svůj oblíbený hydratační krém.

Čištění holicího strojku
Holicí strojek opláchni pod tekoucí vodou a nech do příštího použití vyschnout.


SPECIÁLNÍ TIPY

Nohy
Začni u kotníku a opatrně posunuj holicí strojek jedním plynulým tahem směrem nahoru ke kolenu. Když si holíš okolí kotníků nebo kolen, doporučuje se aplikovat více gelu na holení a posunovat holicí strojek pomalu po pokožce.

Oblast linie bikin
Pomalu a opatrně pohybuj holicím strojkem krátkými tahy od stehna směrem k tříslu. Nezapomeň na holící gel, který změkčí silnější chloupky v této oblasti.

Podpaží
Nejdříve z podpaží umyj všechny stopy deodorantu. Pak zvedni paži nad hlavu. Pokožka podpaží se natáhne a lze ji snadněji oholit. Nanes trochu gelu na holení. Chloupky v podpaží rostou různým směrem, proto posunuj holicí strojek různými směry: nahoru, dolů a do stran. Pokud máš citlivou pokožku a chceš předejít podráždění, nepoužívej hned po holení deodorant.

Zavřít
 
 
Ohodnoť to:
Pocit čistoty a svěžesti do 8 hodin
Přelstít Matku Přírodu
Podívej se, na co se ptaly jiné dívky ohledně těla a dobré nálady.
Zeptej se Odborníka - Tělo a dobrá nálada
Dnešní horká anketa
Co tě dělá nejvíce šťastnou?
17336202
Letní prázdniny
Setkání s kamarádkami
Nový kluk
kviz-Moje tělo a dobrá nálada
kviz-Moje tělo a dobrá nálada
Kviz - Moje tělo a dobrá nálada
bbblink