Výrobky Always Tampax a Discreet

Intimky Discreet

intimky Discreet

Intimky nemusí být nutně spojovány s menstruací. Slouží spíše pro každodenní použití, aby sis v době, kdy se měníš z děvčete v mladou ženu, udržela pocit čistoty a svěžest. Některé dny potřebuješ trochu ochrany navíc. Intimky můžeš používat každý den nebo mezi dvěma menstruacemi na zachycení výtoku z pochvy, během velmi slabé menstruace nebo jako „pojistku“ při použití tamponu. Tenká intimka v kalhotkách může sloužit jako účinný prostředek na zachování klidné mysli v době, kdy očekáváš začátek menstruace. Intimky pomáhají absorbovat vlhkost a eliminovat intimní zápach, abys měla po celý den pocit sucha a čistoty. Intimky jsou obvykle k dostání ve variantě Normal (normální velikost) nebo Large (prodloužené intimky). Některé varianty se vyznačují jemnou vůní. Níže se dozvíš, jaké možnosti ochrany ti nabízí intimky Discreet.

Jak používat hygienické vložky
Předchozí 
Jak používat hygienické vložky
Jak používat hygienické vložky
Jak používat hygienické vložky
Jak používat hygienické vložky
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Na začátku si vždy umyj ruce. Pokud je vložka ve zvláštním obalu, vybal ji a obal uschovej, abys pak do něj mohla použitou vložku zabalit.
Ze zadní strany vložky odstraň papírový pásek, který přikrývá adhezivní vrstvu.
Adhezivní vrstvu vložky umísti bezpečně doprostřed vnitřní strany kalhotek. Dávej pozor, aby vložka nebyla umístěna příliš vepředu nebo naopak příliš vzadu. Pokud má vložka křidélka, odstraň papírové pásky z křidélek (pokud je to nutné), ohni křidélka kolem okraje kalhotek a přitiskni je k okrajům kalhotek.
Použitou vložku odlep od spodního prádla, smotej do ruličky a zabal do obalu od nové vložky. Starou vložku vyhoď do odpadkového koše. Pamatuj si, nikdy nevyhazuj použitou vložku do záchodové mísy.
Pocit čistoty a svěžesti do 8 hodin
Přelstít Matku Přírodu
Podívej se, na co se ptaly jiné dívky ohledně měsíčků.
Zeptej se Odborníka - Měsíčky
Dnešní horká anketa
Co tě dělá nejvíce šťastnou?
17336202
Letní prázdniny
Setkání s kamarádkami
Nový kluk
kviz-Mé dny
kviz-Mé dny
Kviz - Mé dny
bbblink